Ceník čištění nemovitostí

Ceník čištění nemovitostí

logo-hlubinna-terapie

Čištění nemovitostí

Čištění nemovitostí provádím na dálku. Součástí čištění je také základní kontrola a čištění obyvatel nemovitosti, odvádění zbloudilých duší a mnoho dalšího…

TerapiePopisCena
Čištění nemovitosti od zbloudilých duší, od prokletí, od uřknutí a veškerých dalších negací (kromě geopatogenních zón). Využijte patřičný formulář níže.Provádím na dálku. Napište mi, vytestuji Vám, zda zbloudilé duše, prokletí, uřknutí atp. jsou Váš problém, a navrhnu řešení. Tyto problémy mohou zásadně ovlivňovat všechny obyvatele, celou nemovitost, její (ne)prodejnost atp.

V ceně čištění nemovitosti je také základní otestování a čištění lidí, kteří tam žijí (například naprogramovaná sebevražda, prokletí, přivtělené duše a další...)
1.590.- Kč
Následná kontrola do jednoho měsíce ZDARMA.
Odvedení zbloudilých duší z nemovitosti. Využijte patřičný formulář ještě níže.Zbloudilé duše odvádím na dálku, není tedy třeba Vaše ani moje osobní přítomnost. Napište mi, zdarma zjistím, zda i u Vás přebývají nějaké zbloudilé duše.Test na dálku ZDARMA, odvedení 350.- Kč/nemovitost. Následná kontrola do jednoho měsíce ZDARMA.

 

Objednávka čištění nemovitosti a základního čištění jejích obyvatel

 

 

Objednávka odvedení zbloudilých duší z nemovitosti