Hlubinná terapie PLUS & Spiritual Response Therapy & Čtení z kroniky Akáša – co nám napsali klienti v roce 2018

Hlubinná terapie PLUS & Spiritual Response Therapy & Čtení z kroniky Akáša – co nám napsali klienti v roce 2018

logo-hlubinna-terapie

Zde je několik ukázek toho, co nám napsali klienti. Na této stránce samozřejmě neuvádíme žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkujeme!

 

Moc obdivuji vaše schopnosti… (Tamaro)

“Dobrý den, paní Kaiserová, sice je to jen pár dní od čištění (pozn: od čtení z kroniky Akáša), ale chci Vám dát vědět, že se cítím velmi dobře, zaprvé se cítím šťastnější a od soboty cítím jakousi úlevu a touhu po životě (ač to asi zní uměle – či jak bych to popsala) a co je to nejhlavnější, od čtvrtka jsem ani jednou nepoužila astma-sprej a ani jednou se nevzbudila mezi 4. – 5. hodinou ráno. Budila jsem se každý den v tuhle hodinu a špatně se mi dýchalo. To je pryč. I jsme měli zapálený krb a vůbec mi to nevadilo.

K tomu se změnilo ještě pár věcí, které nevím, jestli jsou náhoda, nebo s tím vším souvisí, ale náš britský kocour každý den budil mého manžela mezi 4, – 5. hodinou (občas i před čtvrtou) a “terorizoval” ho tak dlouho, dokud nevstal. V sobotu jsem se vzbudila v půl sedmé a oba spali (kocour spí s námi v posteli 🙂 ), to samé v neděli. V pondělí ani dneska ho taky nebudil. Máma mi v neděli říká, “ty, já od včerejška cítím úlevu i takovou radost ze života” 🙂 A kolegyně, která mi v době Vašeho čistění řekla, že cítí kouř, dneska najednou říká “já jím všechno, co ale totálně nesnáším jsou indická jídla” 🙂

Těším se, že to tak bude dál, anebo ještě lepší :), moc mě to trápilo. Mockrát Vám děkuji. Moc obdivuji Vaše schopnosti.”

 

Tamara se při čtení z Akáši “zase strefila”

“Dobrý den, paní Kaiserová, velmi pěkně děkuji za čtení i čištění. Obdivuji, jak krásně a detailně dokážete událost popsat. Asi jsem toho stihla hodně, minule Haiti, teď Indie 🙂

Těším se, že se to vše zlepší. Zatím mohu jen říci, že mne dopoledne přepadly bolesti v podbřišku, nebylo mi moc dobře a velmi mě chvíli pálily oči. A nevím jestli to byla náhoda, ale moje kolegyně v jednu chvíli tvrdila, že cítí kouř i když nebylo odkud (tak jsem radši nic nekomentovala) 🙂  Do pocitů jste se myslím přesně trefila, když nad tím uvažuji, tak mi to začalo před 10 lety (když jsem se vdala) a v určitých obdobích se to stupňuje, či ustupuje. Poslušnost, nesvoboda, potlačení pocitů či přání, umět žít… to je mé stálé téma. Ještě mě napadlo, že největší problém mívám mezi 4. až 5. hodinou ráno (jak jste psala “když se nad obzor vyhouplo slunce….”).

Určitě se Vám za pár dní ozvu, co se změnilo…”

 

Spokojená studentka z kurzu SRT I. stupně

“Vážený pán Pavel,

Už dlho sa Vám chystám napísať, je to neuveriteľne, ako SRT funguje! Po Vašom vyčistení strachu z lietania počas kurzu som v septembri absolvovala dovolenku, kam som letela 4 hodiny, všetko prebehlo bez problémov, vôbec som nemala strach a na rozdiel od minulosti mi pri turbulenciách vôbec nebusilo srdce a nepotila som sa. Tisíckrát vďaka!

Takisto v praktickom živote si pomáham tým, čo som sa naučila na kurze v X. Je to zaujímavé, ale spočiatku keď som čistila auto pred nejakou cestou, stalo sa nám napríklad to, že pred výjazdom na diaľnicu nám odpadla poznávacia značka (nikdy v minulosti sa nám nič podobne nestalo), inokedy sa zas vybila batéria, atd. Vysvetľujem si to tak, že sme unikli niečomu horšiemu….

Žiaľ, v práci som taká vyťažená, že sa čisteniu nemôžem venovať toľko, koľko by som chcela, ale to, čo som robila naozaj funguje. Mám pocit, že aj moj vzťah so synom sa trochu zlepšil.
Som Vám za sprostredkovanie týchto poznatkov i praktik veľmi vďačná.

Ešte raz Vám srdečne za všetko ďakujem.”

 

Jak klientka vnímá čtení z kroniky Akáša s odstupem času

Někdy Tamaře píší klientky s odstupem času a docházejí k závěru, že ve čtení z Akáši toho pro ně bylo mnohem víc, než původně tušily. To je také případ této klientky.

“Dobrý den paní Tamaro,

s odstupem od Vaší zprávy ze září již několik dní myslím na to, že Vám napíši. Když mi Vaše zpráva tehdy přišla, byla jsem upřímně zklamaná jejím obsahem. Čekala jsem nějaký problém s muži v minulém životě ve významu ublížení, zrady či něčeho podobného, ale Vaše čtení bylo o zodpovědnosti. Nezapadalo mi to. V tu dobu jsem procházela hlubokou depresí, kterou spustil dle mého názoru vědomý muž, který mi vešel do života a během dvou měsíců mě svým “neukončením” (ne)vztahu vrhl rovnou na dno mého doposavadního života.

Trvalo to, ale nyní jsem už nějakou dobu na opravdové cestě k vědomému životu, pochopení a celkovému hlubšího prožívání a přemýšlení o životě, tomto i předchozích. Absolvovala jsem i regresní terapii a tzv. vhledy, které mne na cestě také posunuly dál, co se týče pochopení duše a životů. Do toho všeho mi začalo zapadat Vaše čtení z Akášy, kdy jsem došla k tomu, že jedním z mých problémů i v tomto životě je nezodpovědnost.

Když jsem zmínila nezodpovědnost před mými přáteli či rodiči, tak mě předsvědčovali, že vzhledem k tomu, co jsem za svůj život už zvládla a zvládám nadále, jsem naprosto zodpovědná. Já ten pocit ale neměla a až díky posunu v osobním rozvoji a spojení s informací od Vás jsem schopna tuto informaci zpracovat dál.

Chci Vám tedy znovu poděkovat, už to zapadlo, jak má.