Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

96

Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

Léčivé video Ing. Pavel Kaiser
logo-hlubinna-terapie

Léčivé video je zcela nová myšlenka, kterou chci vyzkoušet, a jak uvidíte z komentářů, daří se to úspěšně. A skoro si myslím, že to je světová premiéra 🙂.

Přijměte to jako maličkou ukázku toho, jak pracuji s metodou SRT, tedy s Vyšším Já. Přál bych si, aby toto léčivé video pomáhalo těm, kdo ho zhlédnou, s duchovní očistou. Moje Vyšší Já mi ukazuje, že to bude fungovat. Jak to lidé vnímají, se dočtete v komentářích pod videem.

Tato nezvyklá ukázka je současně malou pozvánkou na moje kurzy SRT, kde se samozřejmě naučíte milionkrát víc, než dnes uvidíte.

Aktuální nabídka kurzů je vždy u ceníku kurzů. A pokud tam nenajdete kurz ve svém městě, stačí napsat a domluvíme se, že za vámi přijedu, pokud se vás sejde celá skupinka.

 

Tak se podívejte a pak mi, prosím, napište, jak jste čištění vnímali.  POZOR! Čištění proběhne pouze s vaším souhlasem.

 

Léčivé video pro duchovní očistu skrze Vyšší Já

 

Po zhlédnutí videa mi, prosím, napište své dojmy. A chcete-li, odkaz na video můžete volně sdílet se svými přáteli, tlačítka tu na to máme :-).

 

 

Přidejte také svůj komentář

96 Komentáře k "Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já"

avatar
1000
  Subscribe  
Nejnovější Nejstarší Nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavlína
Host
Dobrý den,pane Kaiser, dnes jsme spolu vyměnili sms ohledně mého zájmu o Vaši pomoc a pak jsem našla toto léčivé video. Nejprve jsem neváhala a okamžitě chtěla pomoci, pak jsem se rozplakala a pak hýbala rukama a zvedala je nad hlavu. Z homeopatie vím, že to je arsenikum album – totální vyčerpání, z kurzů autopatie Mgr. Čehovského to znamená, že takto si budhisti dají ruku do 7. a asi i k vyšším čakrám a doslova stahují enegii, v klidu a… Číst vice »
Markéta
Host

Dobrý den, Vaše video jsem si pustila na základě doporučení. Během sledování jsem ke konci videa cítila, jakoby mi ztěžkla ramena a klouzala mi nějaká tíha dolů. Víc vám asi zatím napsat neumím. Může se důsledek Vašeho čištění projevit až za delší dobu?
Jenom malou poznámku, nelíbí se mi, jak se tváří smajlík, který se u mého příspěvku objevil. Obecně na mě tito smajlíci u komentářů působí dost zamračeně a nemile. Je v nich nějaký záměr?

Petra
Host

Dobrý den, Pavle, mám bloky v zodpovědnosti a úspěchu, když mám něco dostat na starost, sepne se mi nějaký pocit viny a uteču od všeho, pak si to vyčítám. Dlouhodobě cítím únavu a smutek. Dnes jsem našla Vaše video a velmi mě zaujalo, cítila jsem jako by se něco otvíralo, nějaká stará věc, a taky uklidnění, děkuji.

Lucie
Host

Zdravím , když jsem se začala, slyšela jsem skripajici zvuky docela nepříjemné a premyslela jsem i o tom video vypnout, zvuky byly ale jakoby zvenku, podruhé ty zvuky byly jen krátce a ne tak slyšitelné, teď jsem zmatená, nevím, jestli to mohlo být zvenku, nebo to má spojitost s videem.

Mirka Damborská
Host

Dobrý den, děkuji za Vaše video, považuji to za synchronicitu, které se mi dějí už docela dlouho, a je to pro mě dobrodružství to sledovat. Mám opravdu co čistit, i když na sobě pracuju už pár let. Ale s touto metodou jsem se setkala až nyní. Při Vašem videu jsem pociťovala tlak na hrtanu, což je zřejmě spojeno s komunikací, ale pak nastala úleva. Děkuji! Jsem zvědavá jak to bude dál probíhat.

Hanka
Host

dobrý den, doporučila mi Vás moje kamarádka. shlédla jsem jedno video, pociťuji tlak v krku a ostatní možná přijde později… Bolely mě obě nohy od kolen směrem dolů, víc pravá, potom až do pánve a tlačilo mě v krku… děkuji za Váš čas, Hanka.

Daniel
Host

Pavle pouštím si obě videa 3x před spaním a pokaždé se mi velmi uleví, zklidním se a spím jak miminko 🙂

Tomáš
Host

Děkuji, shlédl jsem 2x obě videa a cítím se jakoby lehčí, je mi lépe.

Anna
Host

Ja som necítila nič a to som si video pozerala už 3 krát.

Aneta
Host

Dobrý den, při zhlédnutí videa jsem pocítila husí kůži po celém těle a jakoby mi něco říkalo, že toto je to, co bych měla zkusit. Věřím, že se co nejdříve setkáme na kurzu.

Starší příspěvky:
vztahy
Taky kopírujete vztah svých rodičů?

Rád pomáhám lidem řešit jejich partnerské vztahy. Snad i proto, že jsem prošel v životě školou vztahů a dalo mi to...

Zavřít