Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

108

Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

Léčivé video Ing. Pavel Kaiser
logo-hlubinna-terapie

Léčivé video je zcela nová myšlenka, kterou chci vyzkoušet, a jak uvidíte z komentářů, daří se to úspěšně. A skoro si myslím, že to je světová premiéra 🙂.

Přijměte to jako maličkou ukázku toho, jak pracuji s metodou SRT, tedy s Vyšším Já. Přál bych si, aby toto léčivé video pomáhalo těm, kdo ho zhlédnou, s duchovní očistou. Moje Vyšší Já mi ukazuje, že to bude fungovat. Jak to lidé vnímají, se dočtete v komentářích pod videem.

Tato nezvyklá ukázka je současně malou pozvánkou na moje kurzy SRT, kde se samozřejmě naučíte milionkrát víc, než dnes uvidíte.

Aktuální nabídka kurzů je vždy u ceníku kurzů. A pokud tam nenajdete kurz ve svém městě, stačí napsat a domluvíme se, že za vámi přijedu, pokud se vás sejde celá skupinka.

 

Tak se podívejte a pak mi, prosím, napište, jak jste čištění vnímali.  POZOR! Čištění proběhne pouze s vaším souhlasem.

 

Léčivé video pro duchovní očistu skrze Vyšší Já

 

Po zhlédnutí videa mi, prosím, napište své dojmy. A chcete-li, odkaz na video můžete volně sdílet se svými přáteli, tlačítka tu na to máme :-).

 

 

108
Přidejte také svůj komentář

avatar
1000
65 Comment threads
43 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
57 Comment authors
Ing. Pavel KaiserAndreaNoemi LangerLucieAlicja Plotická Recent comment authors
  Subscribe  
Nejnovější Nejstarší Nejlépe hodnocené
Upozornit na
Andrea
Host
Andrea

Dobrý den, lze pomocí SRT zasahovat i do dění např. České republiky? Děkuji.

Noemi Langer
Host
Noemi Langer

Dobrý den, během videa jsem slyšela zvláštní zvuky opakujicí se po intervalech a také pocity na těle. Na kurzy mám v plánu se přihlásit. Velmi Vám děkuji.

Lucie
Host
Lucie

Pocítila jsem během asi hodiny úlevu od problému, který jsem řešila. Děkuji, velmi mi to pomohlo. Lc.

Alicja Plotická
Host
Alicja Plotická

Dobrý den, jelikož se poslední dobou cítím hodně unavená, tak jsem z tohoto videa cítila energii, která ke mně proudila. Děkuji za toto uzdravující, video snad jich bude ještě víc. Děkuji, děkuji, děkuji, Alice.

Gábina
Host
Gábina

Úplně těžké nohy, brnění po celém těle, tlaky pochodující sem a tam..hlava se kýve nahoru dolů což se mi děje běžně když se něco čistí. Tedy palec nahoru a díky moc za krásný dárek, Pavle!

PUG
Host
PUG

To je sila, to jsem zatim nezazil – koukal jsem na obe videa za sebou a uplne to se mnou flaklo, ze jsem spal 12 hodin, dnes znovu – tri hodiny, nez me vzbudil mobil, ted znovu – vic na me pusobi to prokleti… diky

Pavlína
Host
Pavlína

Dobrý den,pane Kaiser, dnes jsme spolu vyměnili sms ohledně mého zájmu o Vaši pomoc a pak jsem našla toto léčivé video. Nejprve jsem neváhala a okamžitě chtěla pomoci, pak jsem se rozplakala a pak hýbala rukama a zvedala je nad hlavu. Z homeopatie vím, že to je arsenikum album – totální vyčerpání, z kurzů autopatie Mgr. Čehovského to znamená, že takto si budhisti dají ruku do 7. a asi i k vyšším čakrám a doslova stahují enegii, v klidu a… Číst vice »

Markéta
Host
Markéta

Dobrý den, Vaše video jsem si pustila na základě doporučení. Během sledování jsem ke konci videa cítila, jakoby mi ztěžkla ramena a klouzala mi nějaká tíha dolů. Víc vám asi zatím napsat neumím. Může se důsledek Vašeho čištění projevit až za delší dobu?
Jenom malou poznámku, nelíbí se mi, jak se tváří smajlík, který se u mého příspěvku objevil. Obecně na mě tito smajlíci u komentářů působí dost zamračeně a nemile. Je v nich nějaký záměr?

Petra
Host
Petra

Dobrý den, Pavle, mám bloky v zodpovědnosti a úspěchu, když mám něco dostat na starost, sepne se mi nějaký pocit viny a uteču od všeho, pak si to vyčítám. Dlouhodobě cítím únavu a smutek. Dnes jsem našla Vaše video a velmi mě zaujalo, cítila jsem jako by se něco otvíralo, nějaká stará věc, a taky uklidnění, děkuji.

Lucie
Host
Lucie

Zdravím , když jsem se začala, slyšela jsem skripajici zvuky docela nepříjemné a premyslela jsem i o tom video vypnout, zvuky byly ale jakoby zvenku, podruhé ty zvuky byly jen krátce a ne tak slyšitelné, teď jsem zmatená, nevím, jestli to mohlo být zvenku, nebo to má spojitost s videem.

Starší příspěvky:
vztahy
Taky kopírujete vztah svých rodičů?

Rád pomáhám lidem řešit jejich partnerské vztahy. Snad i proto, že jsem prošel v životě školou vztahů a dalo mi to...

Zavřít